Wedstrijduitslagen Pony’s

28 oktober Rijssen
B springen cat A/B
2e prijs Dewi Soepenberg met Beau 71,5 punten
25 september Dalerveen
M springen cat D/E
2e prijs Nicky van Haarst met Enjoy
22 september Hoogenweg
M1 dressuur cat D/E
1e prijs Nicky van Haarst met Never Know’s Hoby 194,5 punten
1e prijs Nicky van Haarst met Never Know’s Hoby 208 punten
22 september NK Welshpony’s Putten
L1 dressuur cat D
2e prijs Madelon Schulte met de Wheems Judith 192,5 punten
18 augustus
L1/L2 dressuur cat D/E
1e prijs Madelon Schulte met de Wheems Judith 191,5 punten
17 augustus Haaksbergen
L1 dressuur cat D/E
2e prijs Madelon Schulte met de Wheems Judith 192,5 punten
3e prijs Madelon Schulte met de Wheems Judith 191,5 punten

16 augustus Noord Sleen
L1 dressuur cat D/E
1e prijs Madelon Schulte met de Wheems Judith 191,5 punten

12 augustus Haaksbergen
L1 dressuur cat D/E
2e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 192,5 punten
3e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 191,5 punten

4 augustus Welsh Cup Hellendoorn
B dressuur cat D/E
1e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 191,5 punten
2e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 190 punten28 Juli Regiokampioenschappen Ootmarsum
L2 dressuur
3e prijs Nicky van Haarst met Never Know’s Hoby
M Springen cat D/E
6e prijs Nicky van Haarst met Enjoy, door naar het NK21 juli Hardenberg
B dressuur
1e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 202 punten
1e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 202 punten14 juli Lemelerveld
B Dressuur
2e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 209 punten
4e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 194 punten

23 juni Rijssen
M springen cat D/E
2e prijs Nicky van Haarst met Enjoy
2e prijs Nicky van Haarst met Enjoy2 juni Marienheem
M2 dressuur
1e prijs Noa Dasselaar met Calypso 178 punten
2e prijs Noa Dasselaar met Calypso 199,5 punten23 mei Exloo
M springen
1e prijs Nicky van Haarst met Enjoy

2 mei Balkbrug
L1 dressuur
1e prijs Nicky van Haarst met Never know’s Hoby 200 punten
B dressuur
1e prijs Nicky van Haarst met Enjoy 189,5 punten

3 maart Hellendoorn
B springen cat D
4e prijs Noa Drogt met Tunja’s Nina

3 Februari Den Ham
L2 dressuur cat D/E
1e prijs Noa Drogt met Nirvana 189,5 punten
1e prijs Noa Drogt met Nirvana 190.5 punten
B dressuur cat D/E
1e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 200 punten
2e prijs Madelon Schulte met de Wheem’s Judith 195,5 punten

26 januari Wierden
B dressuur cat A/B/C
2e prijs Elsha Soepenberg met Light 191 punten


23 januari Dalerveen
L springen cat D/E
1e prijs Nicky van Haarst met Enjoy

20 januari Den Ham
BB springen cat ABC
2e prijs Dewi Soepenberg met Bobby3 januari Noord Sleen
B dressuur cat D1e prijs Madelon Schulte met Juud 184 punten12 december Den Ham
B dressuur cat E
2e prijs Nicky van Haarst met Enjoy 192 punten
2e prijs Nicky van Haarst met Enjoy 198.5 punten26 november Hoogenweg
BB/B dressuur cat ABC in handicap
1e prijs Elsha Soepenberg met Light 193 punten
2e prijs Elsha Soepenberg met Light 185 punten